Yönetimden Mesaj

Doğum travma değil şölen olsun diye yola çıktık.  Doğumun içinde olan herkes; anne, baba, bebek, doktor, ebe, hemşire, doula(doğum destekçileri), doğum psikologları, doğuma hazırlık eğitmenleri, aileler... Doğum şekli ne olursa olsun doğum için elele versin istedik.

 

Kanıta dayalı bilgilerle aileleri bilinçlendirmek, doğum çalışanlarının daha insancıl koşullarda çalışmasını sağlayıcı girişimlerde bulunmak üzere destek, destek, destek dedik.

 

Her bir bebek bir sonraki kuşağın bir parçası olacağı için eğer doğumları herkes için huzurlu, bilinçli, güvenli, saygılı yaparsak geleceğimizi şimdiden farklı kurgularız diye düşündük.

 

Hiç kimseyi ayırt etmeden anne babalar, büyükanne-büyükbabalar, halalar, teyzeler, amcalar, enişteler, doktorlar, ebeler, hemşireler tüm sağlıkçılar ve tüm doğum destekçileri olan doğum çalışanları hep beraber birlikte haydi yüksek sesle DOĞUM İÇİN ELELE....

 

Uzm. Psk. Neşe Karabekir

 

 

 

Duyuru ve Haberler

Doğum öncesi yaşamın ortak geleceğimiz üzerindeki etkisi!

Bu kısa videoda, rahimde geçirdiğimiz zamanın, başarılı, sevgi dolu ve özverili çocuklar ve yetişkinler yetiştirmek için önemini öğreneceksiniz.

Detaylı Bilgi

Prenatal Wellness Summit

Dernek başkanımızın kurucu üyelerinden olduğu Prenatal Alliance www.prenatalalliance.com derneğinin önderliğinde 22 Mart Dünya Hamilelik Günü olarak ilan edilmiştir.

Detaylı Bilgi

'MILK' Film Gösterimi

Kanadalı yönetmen Noemi Weis’in dünyanın farklı bölgelerinden hikayeleri derleyerek oluşturduğu belgesel filmi Milk, Türkiye’de ilk kez gösteriliyor.

Detaylı Bilgi

Tüm Haber ve Duyurular

4D   

Doğana, Doğurana, Doğuma ve Doğum Ekibine Saygı

Etkinlikler

Doğum İçin El Ele Derneği Etkinlikleri (Kongre / Sempozyum, Sosyal Etkinlikler vs)

Çalışmalarımız

Etkinlikler

İletişim

Meşrutiyet Mah. Valikonağı Cad. Hayat Apt. No:149 K:2 D:3 NişantaşıŞişli / İstanbul

bilgi@dogumicinelele.com

Ceviz Bilişim Web Tasarım & Yazılım 2015 - 2024 © Doğum İçin El EleTüm Hakları Saklıdır.
Facebook