Doğum Öncesi Bilimler Küresel Kongresi

KONGRE TEMASI: PRENATAL (DOĞUM-ÖNCESİ BİLİMLER), İNSAN-DÜNYA BAĞLANTISI, SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM 6-9 EKİM 2022 - ÇEVRİMİÇİ

1. Doğum-öncesi Bilimler Küresel Kongresi, (6-9 Ekim 2022), araştırmacıların, akademisyenlerin, sağlık çalışanlarının, toplum çalışanlarının ve Doğum-öncesi  ve doğum bilimleri ile ilgilenen bireylerin bir araya geldiği ve yaşayan tüm canlılar üzerindeki etkilerinin, alandaki son bilimsel ve klinik gelişmelerin/bulgularının paylaşılması için bir araya geldiği çok önemli etkileşimli bir etkinlik. Geniş çerçeveli disiplinler arası programda sempozyum, eğitici dersler, atölye çalışmaları, poster sunumları, usta sınıfları, yuvarlak masalar, kitap/ses kaydı/video sunumları, sanat etkinlikleri, ödül törenleri, network oluşturma fırsatları, çocuklar, ergenler ve yaşlılar için özel fırsatlardan oluşmakta.

Kongre aynı zamanda Doğum-öncesi Bilimler ile ilgilenen tüm karar vericiler ve/veya menfaat sahipleri için; sağlığı, insan ilişkilerini ve yaşam kalitesini geliştiren; doğum-öncesi ve doğum travması terapisi gibi hizmet ve ürünleri içeren dijital bir platform da sağlayacaktır.

Eğitim kurumları, sistemleri ve hizmet sunucuları, doğum eğitmenleri, doğum merkezleri, bebek klinikleri, sanatçılar, firmalar ve Sivil Toplum Örgütleri de uluslararası bir kitleye, aktivitelerini sunarken; öğrenme, yeni projeler üretme, paylaşma, ağ ve ortaklıklar geliştirme fırsatı bulacaklardır.

ALANINDA EN İYİLERİN KALBİNDEN, ZİHNİNDEN VE AĞZINDAN ÖĞRENİN!

 

Kongre Basın Bülteni için tıklayınız.

Çalışmalarımız

Etkinlikler

İletişim

Meşrutiyet Mah. Valikonağı Cad. Hayat Apt. No:149 K:2 D:3 NişantaşıŞişli / İstanbul

bilgi@dogumicinelele.com

Ceviz Bilişim Web Tasarım & Yazılım 2015 - 2024 © Doğum İçin El EleTüm Hakları Saklıdır.
Facebook