Otonom Sinir Sistemi İlk Yardımı: Travma Sonrası Stabilizasyon İçin Basit ve Güçlü Araçlar

Anna Chitty and Kate White ile Otonom Sinir Sistemi ?lk Yard?m?: Travma Sonras? Stabilizasyon ?çin Basit ve Güçlü Araçlar?

 

Kate White, ödüllü bir eğitimci, ileri düzey beden terapisti ve travma çözüm terapistidir. Somatik terapiler, doğum öncesi ve perinatal sağlık, emzirme, beyin gelişimi, bebek ruh sağlığı konularında eğitim almıştır ve 20 yılı aşkın bir süredir somatik önleme ve travma iyileştirme yaklaşımlarını kullanarak ebeveyn-bebek ikili bakımında uzmanlaşmıştır. İki çocuk annesidir, iletişim alanında lisans ve yüksek lisans derecesine sahiptir, Biyodinamik Kraniyosakral yöntemde lisanslı Kraniyosakral Terapist ve Somatik Deneyimleme® Uygulayıcısı'dır. Çalışmaları, bebekleri ve küçük çocukları olan ailelere mümkün olan en iyi başlangıcı sağlamaya yardımcı olmak için somatik terapi, doğum hazırlığı, zor doğumdan sonra iyileşme, emzirme desteği, travma önleme ve çözümü ve nörogelişimi birleştirir.

 

2013-2019 yılları arasında Kate, Doğum Öncesi ve Perinatal Psikoloji ve Sağlık Derneği'nin Eğitim Departmanını kurarak yönetmiş ve ünlü Doğum Öncesi ve Perinatal Eğitimci Sertifika programını hazırlamıştır. Kate, özel bir muayenehane işletmekte ve ppncenter.com'da Doğum Öncesi ve Perinatal Programlar Merkezi'nin Kurucusu ve Yöneticisi olarak seminerler ve eğitimler vermektedir. 2019'da, profesyoneller için doğum öncesi ve perinatal somatik terapilerde beceri eğitimine odaklandığı Doğum Öncesi ve Perinatal İyileşme Online okulunu (Prenatal and Perinatal Healing Online) kurmuştur.

 

Anna Chitty, Boulder, CO'da bir öğretmen ve uygulayıcıdır. 45 yıllık kariyeri boyunca beden, zihin ve duyguların işlevlerinde temelde nasıl birbirine bağlı ve birleşik olduğunu anlamaya odaklanmıştır. Çalışmalarında, Otonom Sinir Sistemini düzenleyen ve varlığımızın çok yönlü potansiyelini daha derinlemesine anlamanın kapısını açan Temel Doğa'mızın varlığının dönüştürücü gücüne dair hissedilen bir anlayış oluşturmaya odaklanmıştır.

 

Anna, Boulder, CO'daki Colorado Enerji Çalışmaları Okulu'nun kurucu ortağıdır ve burada son 30 yılda 1000'den fazla uygulayıcıyı Biyodinamik Kraniyosakral Terapi ve Polarite Terapisi konusunda eğitmiştir ve somutlaşmış varoluşa yönelik "Blueprint Resonance" adlı benzersiz, somatik bir yaklaşım geliştirmiştir. John Chitty, Ray Castellino ve Mary Jackson ile kapsamlı bir şekilde işbirliği yaparak Amerika Birleşik Devletleri'nde seminerler vermektedir.

 

Polarite Terapisi, Kraniyosakral Biyodinamik, Zen Budizmi, Somatik Deneyimleme ve Elmas Yaklaşımı alanlarındaki 45 yıllık deneyimiyle Anna, çalışmalarımızın sonuçlarını genişletmek ve derinleştirmek için benzersiz bir yaklaşım sunmaktadır.

Çalışmalarımız

Etkinlikler

İletişim

Meşrutiyet Mah. Valikonağı Cad. Hayat Apt. No:149 K:2 D:3 NişantaşıŞişli / İstanbul

bilgi@dogumicinelele.com

Ceviz Bilişim Web Tasarım & Yazılım 2015 - 2024 © Doğum İçin El EleTüm Hakları Saklıdır.
Facebook